Choď na obsah Choď na menu

Výsledky 25. ročníka vianočného turnaja 2018

KVALIFIKÁCIA  TURNAJA

22.12.2018 (sobota) od 14.00 hod. do 20.00 hod.

(hrací čas 2x20 min.)

 

                                                                

 

                                                    sk.I                                       Postupujúci

            

 14.00 hod.  1.  Stars-Flamens/BN          :    2   AS Róma/ BN    6:2            STARS-FLAMENS

                                                           

                                                                           sk.II 

 

14.45 hod.  3.   Miezgovce                        :    4  Young-Boys/BN  4:6            YOUNG-BOYS

 

                                            sk.III

 

15.30 hod.  5.   Kámoši /BN                     :    6  Biskupice/BN      4:1             KAMOŠI

 

                                                                          sk.IV

 

16.15 hod.   7.  Juniori/BN                      :   8. Halačovce             2:3             Baník HALAČOVCE

 

 

     Postupujúci zo sk.:  I.  STARS FLAMENS/BN   do skupiny č.1    pod č. 1

 

                                     II. YOUNG BOYS/BN                             č.2           č. 3

 

                                    III. KAMOŠI/BN                                       č.3           č.5

 

                                    IV. BANÍK HALAČOVCE                        č.4           č.7

 

 

 

      Do jubilejného XXV. ročníka v roku 2018  bolo  prihlásených 22 družstiev.

Je to rovnaký počet ako v roku 2017. Najlepších 6 mužstiev  ako minuloroční finalisti sú  nasadení do širšieho finále turnaja.  8 mužstiev obdržalo zlatú kartu a zostávajúcich 8  mužstiev odohralo dňa 22.12. 2018 kvalifikáciu o posledné 4  voľné miesta. (vid. hore)

 

 

                      ČASOVÝ  PROGRAM  ŠIRŠIEHO FINÁLE  TURNAJA

26.12.2018 od 09.00 hod. do 16.30 hod.

(hrací čas 2x10 min.)

 

                                                                         Výsledok:   Konečné poradie:

                                                        sk.č.1

                       

 09.00 hod.   STARS-Flamens/BN:     BAYERN-K.Ves                    2:4          1. BAYERN K.VES

 09.25 hod.   OROL Miezgovce     :     STARS-Flamens/BN             2:1         2.  OROL Miezgovce

 09.50 hod.   OROL Miezgovce     :     BAYERN- K.Ves                    0:4         3.  Stars-Flamens

 

                                                                          sk.č.2

 

      10.15 hod.    YOUNG-BOYS/BN  :      MIGROSPOL/TN                0:2          1. DUBODIEL

10.40 hod.    DUBODIEL/TN       :      YOUNG-BOYS/BN              5:0         2.  Migrospol-V.Hradna

11.05 hod.    DUBODIEL/TN       :      MIGROSPOL/TN                0:0         3.  Young-Boys 

 

                                            sk.č.3

 

      11.30 hod.   KAMOŠI/BN               :    BORUSIA/BN                      0:1          1. BORUSIA/BN

11.55 hod.   BOCA JUNIORS /BN:    KAMOŠI/BN                         3:1         2. Boca Juniors/BN

12.20 hod.   BOCA JUNIORS/BN :    BORUSIA/BN                       0:5         3. Kámoši/BN

 

                                            sk.č.4

 

12.45 hod.   BANÍK HALAČOVCE:   TATRAN UHROVEC          1:0           1. UHROVEC

13.10 hod.   COLO-COLO/BN     :      BANÍK HALAČOVCE         1:0          2.  Colo- Colo

13.35 hod.   COLO-COLO            :      TATRAN UHROVEC          0:3          3.  Halačovce

 

                                                                          sk.č.5

 

14.00 hod.    EL-FUŇO/TN          :      FC SELESAO/NM               1:1         1. SALASAO/NM

      14.25 hod.   JAMAJKA/TO          :       El- FUŇO                             2:1         2. El Fuňo/TN

14.50 hod.   JAMAJKA/TO          :      FC SELESAO/NM               1:4         3.  Jamajka TO

 

                                                                          sk.č.6

 

15.15 hod.  KUVAJT-H.Vestenice:     ALCATRAZ/TN                    1:0        1. FTS LOGISTIK/BA

15.40 hod.   STS LOGISTIK/BA  :      KUVAJT/PD                         3:2        2. Kuvajt/PD

16.05 hod.   STS LOGISTIK/BA :      ALCATRAZ/TN                    2:0        3. Alcatraz/TN.     

 

 

 

 

ČASOVÝ  PROGRAM  UŽŠIEHO  FINÁLE  TURNAJA

 26.12.2018 od 16.30 hod. 20.00 hod.

                                                              hrací čas 2x10 min.

 

                                                           sk.“A“                                                            

                                                                                                                       Výsledok:    Konečné poradie:

 

 16.30 h.  víť.sk. č.1. BAYERN  : 5.SALASAO       3:0   I.  BORUSIA.

 17.20 h.             1. BAYERN  : 3.BORUSIA       0:3  II. BAYERN K.VES

 18.10 h.             5. SALESAO: 3. BORUSIA      0:3 III. SALESAO N/M

                    

                                               sk.“B“                                                     

                                                                            Výsledok:   Konečné poradie:

 

 16.55 h.  víť.sk. č. 2. DUBODIEL: 6. FTS LOGISTK   1:7  I.   LOGISTIK/BA

 17.45 h.              2. DUBODIEL: 4. UHROVEC       6:1 II.  DUBODIEL/TN.

 18.35 h.              6. FTS LOGISTI: 4. UHROVEC   9:0 III. UHROVEC

                                                

                             Zápas o 3-4. miesto:

 

        19.00 h    BAYERN   : DUBODIEL          5:1 

                      

                             Zápas o 1-2. miesto:

 

                                  19.25 h.  FTS LOGISTIK:BORUSIA       3:1.

 

 

Najlepší strelec : Wesley de  Santos   7 gól  z mužstva: FTS LOGISTIK

Najlepší brankár: Marek Igaz                                             BORUSIA

Najlepší hráč    : Ondrej Škorec                                         BORUSIA

Cena fer  play      :  Patrik  Zaťko                                                 BAYERN K.VES

 

 

Náhľad fotografií zo zložky XXV.ročník vianočného turnaja